Власникам торгових підприємств

Власникам торгових підприємств

Запрошуємо Вас скористатись сервісом «блискавка» і ви зможете продавати цифрові продукти безпосередньо з ваших реєстраторів розрахункових операцій.
Для початку: Три види лотерей «Української Національної лотереї»
Згідно світового досвіду, на торгових точках, що реалізують лотереї, збільшується кількість покупців на 10-15%!
Також ви заробляєте комісійну винагороду від обсягу реалізації лотерей.
Зареєструйтесь, обов’язково вказавши тип партнерства (Торгове підприємство чи Сервісний центр). Після заповнення реєстраційної форми ви отримаєте доступ до свого Особистого кабінету, де розміщені:

  • Типовий договір на підключення до сервісу*
  • Основні умови співробітництва
  • Статистика ваших продажів (після початку роботи)

* Сервіс доступний для юридичних та фізичних осіб підприємців на загальній формі оподаткування та платників єдиного податку 3-ої групи.

Після реєстрації необхідно заповнити анкетну форму.

Реєстрація
Основні нормативні, податкові та технічні особливості для розповсюджувача лотерей:

Основні засади державного регулювання лотерейної сфери в Україні встановлено Законом України №5204-VI від 06.09.2012 «Про державні лотереї в Україні».

Відповідно до Закону, розповсюдження державних лотерей не потребує будь-яких окремих дозволів, лише посвідчення, виданого оператором державних лотерей, в нашому випадку – ПІІ «Українська Національна лотерея». Ліцензія Міністерства фінансів № 446756.
Сайт – www.unl.ua

Приєднатись до пропозиції Ей.Бі.Сі. Рітейл Системз – спеціалізованого агента Української Національної лотереї, можуть юридичні особи на загальній системі оподаткування та платники єдиного податку третьої форми, незалежно від статусу платника ПДВ.

РРО повинен мати зв’язок з мережею інтернет на протязі свого часу роботи. Технічно лотереї можуть продаватись з 08.00 до 20.00 щоденно. На тираж, що відбудеться наступним.

До доходу платника єдиного податку зараховується лише сума комісійної винагороди за розповсюдження лотереї, вартість проданих лотерей не впливає на обсяг доходу (Стаття 292 Податкового Кодексу України).